Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis

Başarımızın ölçüsü müşterimizin memnuniyetidir.

Dede Kimya müşteri hizmetleri bölümü yüksek teknoloji içeren ekipmanla güçlendirilmiş tecrübeli mühendis kadrosu ile müşterilerimizin kaplama yüzey işlem kimyasalları ile ilgili satış öncesi ve satış sonrası hizmetindedir. Dede Kimya 1968 yılından beri Türkiye genelinde binlerce farklı ürünü müşterilerine sunmuştur.

Teknik servis uzmanlarımızın tüm ürünlerimize yönelik verdiği teknik eğitim ve destek ile ürünlerimizin problemsiz ve gerekli şartlara uygun kullanılması sağlanmıştır.

Teknik servis kapsamında, firma şartlarında ve son kullanıma uygun ürün önerisinin verilmesi, analizlerin yapılması, uygulama sistemlerinde iyileşmeye yönelik önerilerin sunulması, problem çözümü, firma şartlarında yapılamayan testlerin merkez laboratuvarlarımızda yapılması,firma çalışanlarına yönelik teorik ve uygulama eğitimleri verilir.

Ayrıca teknik servis uzmanlarımızın müşteri özel ürün isteklerini ürün geliştirme bölümüne ileterek en kısa sürede beklentilerini karşılamayı amaçlar.Lütfen İletişim Bilgileri için Tıklayınız >>>
Tel: 0212 6751640
Fax: 0212 6751648

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Depo ve Ardiyeciler Kooperatifi 103. Ada 7. Parsel
 İkitelli / Başakşehir / İSTANBUL

dede@dedekimya.com

 

Lütfen İletişim Bilgileri için Tıklayınız >>>